Pilne
 

Rada duszpasterskiej w Lutczy – nowa kadencja

 

Z wyboru parafian w dniu 29.10.2017 r.;

 

Granica – Białek Lucyna nr 32

Delikatówka – Barnat Jolanta nr 140

Janusza – Janusz Elżbieta nr 154

Mnichowa Górka – Szostak Honorata nr 235

Małówka – Groszewska Monika nr 316

Podlasy – Leśniak Bogdan nr 391

Podsochówka – Moskal Marek nr 440

Gąsiorówki – Szurlej Robert nr 558

Buczyny – Liskowicz Marian nr 579

Koło Szkoły – Bobek Józefa nr 674

Jastrzębskiego – Szurlej Wiesław nr 788

Roślówka – Janusz Stanisław nr 831

Nowa Wieś – Lubas Zofia nr 869

Kobyla – Bober Tadeusz nr 921

 

Z nominacji proboszcz

 

Bobola Zdzisław nr 723

Gołda Renata nr 334

Książek Henryk nr 903

Kumorek Agnieszka nr 617a

Nycz Tomasz nr 74

Sikora Krystyna nr 17

Szerszeń Marek nr 513a

Wielgos Marian nr 64

 

Z urzędu:

 

Ksiądz Proboszcz

Ksiądz Wikariusz

Reprezentant pracowników parafialnych – Kościelny - Szostak Mieczysław

Reprezentant Stowarzyszeń i Ruchów – DADP - Pałka Wojciech

Reprezentant Samorządu – Sołtys - Turoń Leszek

Reprezentant Organizacji Społecznych – OSP w Lutczy - Cynar Paweł

Reprezentant Środowiska Szkolnego – Dyrektor Zespołu Szkół - Baszak Antoni  

 

Serdecznie zapraszam na posiedzenie Rady duszpasterskiej członków ostatniej kadencji oraz nowej kadencji w dniu 12 listopada 2017 r. po Mszy Świętej o godz. 15.00 do kaplicy Świętego Józefa.

W programie:

W pierwszym punkcie podziękowanie członkom ostatniej kadencji z wręczeniem pamiątek.

W drugim punkcje zaś nowi członkowie pozostaną na pierwsze posiedzenie. Podczas tego posiedzenia zostanie;

a) zaprezentowanie tematyki czym Rada się będzie zajmować i jakie posiada uprawnienia,

b) dokonanie wyboru zastępcy przewodniczącego, sekretarza i skarbnika oraz ustalenie terminu następnego posiedzenia.

 

Nazwa

dziesiątka

liczba wszystkich oddanych i zgłoszonych

kart

osób

głosów

Granica

26

14

94

Delikatówka

20

12

83

Janusza

18

13

68

Mnichowa Górka

8

5

43

Małówka

17

14

97

Podlasy

18

10

72

Podsochówka

10

9

46

Gąsiorówki

17

20

61

Buczyny

8

6

27

Koło Szkoły

21

16

106

Jastrzębskiego

15

11

88

Roślówka

10

10

56

Nowa Wieś

3

3

7

Kobyla

22

9

116

Razem – 14

213

152

964